Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou 2016

logo_kynychova.jpgRok 2016 je pro nadační fond fitness trenérky Hanky Kynychové jubilejní. Koná se 10. ročník projektu „Hejhejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. Jedná se o taneční či pěvecko taneční soutěž. Hanka spolu s dalšími instruktory vytvářejí choreografie pro různé kategorie, které v průběhu několika soustředění předávají soutěžícím týmům. Dětský domov, Nepomuk se v tomto roce do projektu zapojil poprvé.

.

Zahájení 10. ročníku se konalo 21. května, kdy se dětské domovy setkaly v zábavním parku Mirakulum. Zde pro nás byl připraven organizovaný i volný program. Seznámili jsme se s ostatními zapojenými dětskými domovy, podívali jsme se na vystoupení nacvičená v předcházejících ročnících a zároveň děti dosytosti mohly užít možností zábavního parku.

IMG_20160521_124243.jpg

V červenci jsme se během 5ti denního soustředění seznámili se soutěžní choreografií pro naši kategorii. Přes to, že máme nevýhodu nezkušenosti s pohybem oproti ostatním dětským domovům účastnících se předchozích ročníků, děti byly velmi šikovné. Denně se na tréninky těšily, bavilo je to. Toto soustředění nás neseznámilo pouze s pohybem, ale i doprovodný program byl pro děti obohacující a zajímavý. Například jsme se osobně seznámili a názorně prozkoumali různé složky Policie ČR – např. vodní či zásahovou policii. Místní zábavní park nenadchl jen děti, ale i tetu vychovatelku.

IMG_20160521_135404.jpg

Podzimní soustředění bylo 3denní. Zde už bylo možné pozorovat konkurenci a pilovat nedostatky, které naše trenérka Hanka viděla. Teď už jen zbývá  dodělat želví kostýmy, pomalovat kytary a s plným nasazením bojovat v závěrečné soutěži 20. a 21. listopadu. Držte nám palce!

IMG_20160724_124946[1].jpg