Rodinná dovolená 2. rod. skupiny v Železné Rudě

Železná Ruda8Dne 3. 8. 2014 jsme celá naše RS i s tetami odjeli na rodinnou dovolenou do Železné Rudy. Ubytovali jsme se v hotelu Engadin a těšili se na celý týden zábavy, výletů a poznávání krás Šumavy.

.

.

IMG_0488.JPG

Během naší dovolené jsme navštívili Černé jezero – tato túra byla 8 km dlouhá, ale s odpočinkem jsme ji zvládli všichni. Dále jsme ze Špičáku vystoupali na Pancíř, kde nás čekala sladká odměna v podobě zmrzlinového poháru.

IMG_0521.JPG

Na naší dovolené nechyběla ani správná podvečerní stopovačka a spousty procházek a soutěží v přilehlém okolí. Během dovolené jsme se vydali ještě do Prášil, kde jsme navštívili místní botanickou zahradu a výstavu fotografií. V jednom dnu jsme také vycestovali do Kvildy, kde naši pozornost upoutalo místní infocentrum, v němž jsme shlédli zajímavé filmy o krásách Šumavy a zvířatech zde žíjících.

IMG_0512.JPG

Zašli jsme též na místní dětské hřiště, kde nás čekala horolezecká stěna, atraktivní houpačka a mnoho dalších atrakcí pro naše hbitá těla. Celý týden rychle uběhl a my jsme se museli s krásnou Šumavou rozloučit.

IMG_0504.JPG

Byla to krásná dovolená, plná zážitků, smíchu a společně strávených hezkých chvil.