RS Oselce na Nejmilejším koncertě

nk3.jpgV letošním roce se Nejmilejší koncert, na který jsme se již dlouho připravovali, uskutečnil v Mariánských Lázních. Dnem konání byl čtvrtek – 26. 3. 2015. Cesta byla dlouhá, ale teta Eliška je skvělý řidič, a tak jsme včas zaparkovali před Společenským domem, kde se soutěž konala.

.

Po příjezdu jsme obsadili nám určená místa a vystavili výrobky reprezentující náš domov. Poté jsme si šli prohlédnout prostory a zjistit, ve kterém sále budeme vystupovat.

nk1.jpg

V hlavním sále bylo zahájení. Celé akce se zúčastnil herec, moderátor a hudebník Petr Vondráček, který je patronem Dětského domova v Mariánských Lázních. V horním salonku předvedly své recitační umění Maruška a Lucka. Obě děvčata se umístila. Maruška na druhém, Lucka na třetím místě. Zde se také soutěžilo v kategorii malé jevištní formy. Naše děti vystoupily se scénkou „Klíště“, Lukáš Hvížďala zazářil jako „Anička“. Zde jsme byli velmi úspěšní. Za scénku si děti odnesly první místo. Lukáš za své umění bodoval na třetím místě. Jako poslední vystoupili Tomáš, Miloš a Martin Pašek. Zpívali ve velkém sále písničku „Tři čuníci“. Aby toho nebylo dost, i za tohle vystoupení si kluci odnesli ceny za třetí místo v kategorii skupinový zpěv.

nk2.jpg

nk3.jpg

Letošní ročník Nejmilejšího koncertu se nám opravdu vydařil. Ve všech kategoriích, ve kterých jsme vystupovali, jsme se umístili a dostali pěkné dárky. Nezbývá než poděkovat všem dětem za jejich píli a šikovnost.